פטריית הקסם      
                                        www.magicmushroom.co.il    

תאריך ושעה
 
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


FacebookTwitter 
דף הבית >> מוצרים >> סאלביה דיבינורום - Mazatec Premium Gold
 
שם המוצר/פריט:סאלביה דיבינורום - Mazatec Premium Gold
המחיר שלנו:₪89.00
מע"מ:כולל מע"מ
זמן אספקה:3 ימי עסקים

אזל במלאי!


מידע נוסף
 

מבצע מדהים !!! 14 גרם במחיר ללא תחרות !!!

Salvinorin A טבעי בריכוז גבוה ביותר !!!


עלי סאלביה אורגניים מכילים 4mg של Salvinorin A בכל גרם (סה"כ 56mg) !!!
 
היסטוריה:
סלוויה דיווינורום (מריה פסטורה) זה מקורו באזור Oaxaca מקסיקו, והוא נמצא בשימוש במשך מאות בשנים על ידי האינדיאנים משבט ה-Mazatec לריפוי וטקסים דתייםזהו צמח בעל חזון רב עוצמה, או "צמח מורה", במונחים שאמאנים.

השאמאנים של שבט ה-Mazatec השתמשו בתרופה הקדושה לגרום לטראנס. בטראנס הזה הם יכלו לנסוע דרך ההכרה של החולה כדי למצוא את מקור המחלה.

עלים אלו גדלים באופן אורגני באזור של-Oaxaca, מקסיקו. ה-Divinorum שלנו, יקר הרבה פחות מסוגים ממותגים ויקרים יותר הנמכרים ברשת האינטרנט, והרבה יותר חזק מכל סוג שנמצא עד כה בעולם.

אפקטים:
חומרים פעילים של Salvia divinorum הם salvinorin a+b  

salvinorin A המבודד נמצא כעת כחומר ההזייתי החזק ביותר.

אתה לא יכול להשוות סאלביה עם צמחי הזיה אחרים כמו פטריות הזיה וקקטוסים, לסאלביה יש השפעה ייחודית משלה. היא גורמת רק לטריפ קצר, 20 דקות עד שעה. אחרי זה אתה חוזר למציאות במהירות.

במהלך הטריפ מספר מצבים יכולים להתרחש: הזיות 2 מימד, חוויות חוץ גופיות, הפיכה לאובייקט, נסיעה אחורה בזמן, להיות בכמה במקומות בו זמנית ולצחוק בצורה לא מבוקרת.


שימוש:
האינדיאנים משבט ה Mazatec השתמשו בשתי שיטות של הכנה של סאלביה: ללעוס הרבה זמן ואז לבלוע את העלים, או לפזר את העלים במים ולשתות. עם זאת, שתי השיטות אינן טעימות מאוד. השיטה המומלצת היא עישון העלים (בפייפ או באנג).


במידה ואתה חדש לסאלביה, התחל עם כמות קטנה מאוד רק כדי לבדוק את הרגישות שלך. ההשפעה של סאלביה שונה עבור כל אדם ויכולה להיות חזקה מאוד עבור חלק.

חשוב להשתמש בסאלביה בסביבה שקטה וכהה (עם כמה נרות למשל). הטלוויזיה היא אסון בשביל החוויה, אבל מוסיקה מתאימה יכולה להיות מאוד מעוררת השראה. אם אין לך ניסיון עם סאלביה או חומרים אחרים אתנאוגנים, שומר מפוכח הוא הכרחי.

אזהרות:
סלוויה אינה מסוכנת או ממכרת, אבל היא לא סם מסיבה! לכן חשבו להשתמש בה בסביבה שקטה ואינטימית וכך היא יכולה להראות את מלוא היתרונות שלה. רוב האנשים לא מרגישים הנגאובר או אי נעימות לאחר שימוש בה. יש אנשים שמדווחים על כאב ראש קל, גירוי הסימפונות, נדודי שינה או עצבנות. תסמינים אלה דווחו לעתים קרובות על ידי אנשים שמעשנים סלוויה יותר מאשר על ידי מי שלועס אותה, ויכלו להיגרם בגלל מספר מוצרי בעירה, כגון פחמן חד חמצני ולא salvinorin.

 


100% חוקי בישראל.
 
       
לייבסיטי - בניית אתרים