פטריית הקסם      
                                        www.magicmushroom.co.il    

תאריך ושעה
 
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


FacebookTwitter 
דף הבית >> מוצרים >> קאנה Kanna - Sceletium Tortuosum
 
שם המוצר/פריט:קאנה Kanna - Sceletium Tortuosum
המחיר שלנו:₪79.00
מע"מ:כולל מע"מ
זמן אספקה:3 ימי עסקים

אזל במלאי!


מידע נוסף
 

4 גרם אבקת קאנה משובחת !!! מחיר ללא תחרות !!!

היסטוריה:
Sceletium Tortuosum, הידוע גם בשם "קאנה", משמש כחומר פסיכואקטיבי עבור שבט ההוטנטוטים של דרום אפריקה. הוא נלעס, הוסנף, עושן או שימש כתה. ההולנדים שהגיעו לדרום אפריקה קראו לזה kaugoed, שפירושו "חומר לעיסה".

הוא צמח יליד דרום אפריקה. במשך מאות שנים ההוטנטוטים של דרום אפריקה השתמשו ב-Sceletium tortuosum כמשפר מצב רוח, מרגיע ואמפתוגן. ד"ר נייג'ל גריצקה, אשר מוביל את המחקר של Sceletium tortuosum בדרום אפריקה, מאמין כי "Sceletium הוא אחד החומרים משני תודעה העתיקים ביותר, ועלולה היתה להיות לו השפעה עמוקה על האבולוציה של התודעה האנושית".

מחקר שפורסם לאחרונה אף גילה שלצמח תכונות אנטי חרדתיות שיכולות לסייע בטיפול בהפרעות של חרדה ודיכאון.

Sceletium Tortuosum נאכל/נלעס, מעושן עם או כמו טבק ומעניק אופוריה וערנות אשר בעדינות נמוגים לתוך רגיעה. אם לעסתם Sceletium בכמות מספקת יש השפעה מרדימה קלה בפה, בדומה לקאבה, והוא משמש על ידי השבטים כתרופה לפני עקירת שן, או במינוני דקה, עבור ילדים עם קוליק. התה שלו עשוי לשמש לעיתים לגמילת אלכוהוליסטים.


אפקטים:
Sceletium tortuosum משפר את מצב הרוח ואת תחושת הקשר, בעוד מקל על תחושות חרדה. במינונים גבוהים הוא יכול לגרום אופוריה, בתחילה עם גירוי, ומאוחר יותר עם ​​הרפיה, והוא נחשב בעיני רבים כטיפול בטוח נגד דיכאון.

שימוש:
Sceletium יכול לשמש כטבק, 50 מ"ג בלבד מספיק כדי ליצור אפקט משמעותי. ניתן גם ללעוס אותו עם חתיכת מסטיק. באופן מסורתי הוא היה נלעס/נאכל על קיבה ריקה. השילוב עם חשיש או אלכוהול מייצר אפקטים מעניינים אך מומלץ לא לערבבו עם חומרים מדכאים. ניתן גם להכין ממנו תה, או לחלץ את החומר הפעיל עם אלכוהול.


אזהרה:
Sceletium
 Tortuosum הוא מעכב ספיגה חוזרת של סרוטונין (SSRI). אסור לשלבו עם SSRI's אחרים (סרוקסט, פרוזאק) או מעכבי מונואמין מונו (MAO-I), כמו Peganum harmala, Banisteriopsis Caapi, פסיפלורה  Incarnata, Yohimbe.


 

100% חוקי בישראל.
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים