פטריית הקסם      
                                        www.magicmushroom.co.il    

תאריך ושעה
 
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


FacebookTwitter 
דף הבית >> מוצרים >> סאלביה דיבינורום Extract x40
 
שם המוצר/פריט:סאלביה דיבינורום Extract x40
המחיר שלנו:₪189.00
מע"מ:כולל מע"מ
זמן אספקה:3 ימי עסקים

אזל במלאי!


מידע נוסף
 
(1 גרם תמצית תקנית 100% אורגני)

למשתמשים מנוסים בלבד !!! מחיר ללא תחרות !!!

תמצית x40 שלנו מכילה 160mg של Salvinorin A בכל גרם !!!

זהירות! התמצית החזקה ביותר בשוק! לא מתאים עבור מי שלא התנסה ב-x20!

היסטוריה:
סלוויה דיווינורום (מריה פסטורה) התגלה על ידי האינדיאנים משבט ה-Mazatec. השאמאנים של שבט ה-Mazatec השתמשו בתרופה הקדושה לגרום לטראנס. בטראנס הזה הם יכלו לנסוע דרך ההכרה של החולה כדי למצוא את מקור המחלה.

בניגוד לתמציות סאלביה 40x בשוק, תמציות הסאלביה שלנו הן "סטנדרטיות". משמעות הדבר הן מטוהרות. להלן מספר יתרונות על תמציות "גסות":
זה יותר חזק מאשר תמציות גולמיות, הרבה פחות מזיק לבריאות מאשר תמציות גולמיות, המכילות שומנים וצמחים אחרים.
מוצר זה יכול להישמר הרבה זמן, בתיאוריה ללא הגבלת זמן כאשר שומרים אותו מחוץ לאור שמש ישיר.

האיכות היא עקבית אצווה אצווה
.

אפקטים:
חומרים פעילים של Salvia divinorum הם salvinorin a+b 
salvinorin A המבודד נמצא כעת כחומר ההזייתי החזק ביותר.

אתה לא יכול להשוות סאלביה עם צמחי הזיה אחרים כמו פטריות הזיה וקקטוסים, לסאלביה יש השפעה ייחודית משלו. היא גורמת רק טריפ קצר, 20 דקות עד שעה. אחרי זה אתה חוזר למציאות במהירות.

במהלך הטריפ מספר מצבים יכולים להתרחש: הזיות 2 מימד, חוויות חוץ גופיות, הפיכה לאובייקט, נסיעה אחורה בזמן, להיות בכמה במקומות בו זמנית ולצחוק בצורה לא מבוקרת.


שימוש:
האינדיאנים משבט הMazatec השתמשו בשתי שיטות של הכנה של סאלביה: ללעוס הרבה זמן ואז לבלוע את העלים, או לפזר את העלים במים ולשתות. עם זאת, שתי השיטות אינן טעימות מאוד. השיטה המומלצת היא עישון העלים (במקטרת או באנג).


במידה ואתה חדש לסאלביה, התחל עם כמות קטנה מאוד רק כדי לבדוק את הרגישות שלך. ההשפעה של סאלביה שונה עבור כל אדם ויכולה להיות חזקה מאוד עבור חלק.

חשוב להשתמש בסאלביה בסביבה שקטה וכהה (עם כמה נרות למשל). הטלוויזיה היא אסון בשביל החוויה, אבל מוסיקה מתאימה יכולה להיות מאוד מעוררת השראה. אם אין לך ניסיון עם סאלביה או חומרים אחרים אתנאוגנים, שומר מפוכח הוא הכרחי.

אזהרות:
להיות זהיר עם תמציות 5X, 10X ו 20X של סלוויה, להשתמש בהן רק עם מלווה, ואם יש לך ניסיון עם סלוויה רגילה!


סלוויה אינה מסוכנת או ממכרת, אבל היא לא סם מסיבה! לכן חשבו להשתמש בה בסביבה שקטה ואינטימית וכך היא יכולה להראות את מלוא היתרונות שלה. רוב האנשים לא מרגישים הנגאובר או אי נעימות לאחר שימוש בה. יש אנשים שמדווחים על כאב ראש קל, גירוי הסימפונות, נדודי שינה או עצבנות. תסמינים אלה דווחו לעתים קרובות על ידי אנשים שמעשנים סלוויה יותר מאשר על ידי מי שלועס אותה, ויכלו להיגרם בגלל מספר מוצרי בעירה, כגון פחמן חד חמצני ולא salvinorin.100% חוקי בישראל.
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים